| xRebecaaa a întrebat:

Bună TPU.
Ce telefoane cu android bune până în 6 milioane știți?
Îmi puteți recomanda câteva care credeți că sunt bune? :3

Dau fundă la cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Raptorz a răspuns:

Ti-as recomanda Samsung galaxy mini 2 ( il am si nu m-a dezamagit big grin) sau Samsung galaxy young(nu e mare diferenta decat procesorul cu 150 mai mare...

7 răspunsuri:
| NotAgain8967 a răspuns:

Eu mi-am luat un Huawei Ascend g510.Parerea mea despre el este ca este ff bun is l-am luat nou.Nu la mana a doua.

Răspuns utilizator avertizat
| 名無しん a răspuns:

Wow, 6 milioane? pai mai bine iti iei un Samsung galaxy s4 facut din aur :)) glumeasc, nu stiu, uitate pe www.emag.ro si poate gasesti ceva ce iti place;)

| daniel94d a răspuns:

Galaxy mini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy young.

| Ðarius_Ðash_1998 a răspuns:

Samsung galaxy young

Răspuns utilizator avertizat