| Alexandraaa197272 a întrebat:

Ce telefon face poze mai bune: iPhone XR sau iPhone SE 2020?

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Pana la urma, amândouă sunt telefoanehappy. Majoritatea iPhone-urilor scoase din 2019 sunt foarte asemănătoare, difera numărul de camere. iPhone Xr și cel SE sunt practic același telefon, indiferent ce vei alege, amândouă fac poze la fel de binewinking

| ioan452 a răspuns:

Amândouă fac poze cam la fel. Ți-as recomanda sa iei iPhone XR, plus ca are și face id, dar dacă îți plac iPhone urile clasice cu butonul home atunci i-a SE ul.