| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon e mai bun(cu camera mai mare, face poze mai bune etc.): iphone 4s sau Nexus 4?

Răspuns Câştigător
| MrsDubstep a răspuns:

Eu zic ca iphone 4s...

9 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Nexus 4 e unul din cele mai bune telefoane de pe piata, e destul de ciudat sa-l compari cu 4S, care e mai slab si in cel mai mic detaliu posibil.
Pret: http://www.mediadot.ro/......mera-black

Bafta!

| gmxromania78 a răspuns:

Nu prea recomand iPhone-urile, mai bun ar fi un Samsung Galaxy S2/S3 sau un Samsung Galaxy Note 2!

| CoxOno a răspuns:

Diferenta la Iphone este caci camera are in plus panorama, HDR

| CoxOno a răspuns:

LG Nexus 4
CPU Quad-core 1.5 GHz Krait
GPU Adreno 320

Apple iPhone 4S
CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9
GPU PowerVR SGX543MP2
Amindoua au -si+

| AnimeKid a răspuns:

Nexus 4 are un procesor cu mult mai puternic decit iphone-ului 4 si cred ca si fotografiile se primesc mai bune!

| ily10 a răspuns:

Eu iti recomand iphone 4s am si eu si cred ca are cea mai buna camera

| Kumar a răspuns:

Crede-ma ca Iphone-ul 4s, e de 2 ori mai bun ca Nexus 4. Cu toate ca o avea ala camera/procesor mai mare, nu se compara cu iphone. Am avut un Iphone 3g cu procesor 412mhz, si un Motorola Fire cu procesor de 600mhz. Le-am avut in aceleas timp pe ambele, iar pe iphone ma jucam si ascultam muzica in acelasi timp fara sa am niciun pic de lag, iar pe Motorola imbatraneam pana facea miscarea/mutarea care vroi-am sa o fac. Sper ca ti-a fost de folos sfatul si exemplul meu, BAFTA!

| CoxOno a răspuns (pentru Kumar):

Subiectiva postarea ta dar se vorbeste de SAMSUNG si Iphone nu de Motorola

| Kumar a răspuns (pentru CoxOno):

Era o comparatie, vroiam sa scot in evidenta faptul ca iphone, se poate compara si intrece usor multe telefoane cu procesoare mai mari, sau mai performante la mai multe capitole.
ON: Eu te sfatuiesc sa alegi Iphone 4s