| eliza7943 a întrebat:

ce telefon sa aleg dintre IPhone8plus sau IPhone XR...ce ma interesează cel mai mult este camera.
Helppp

11 răspunsuri:
| zozonexi a răspuns:

IPhone X.

| bogdancarla a răspuns:

Iphone xs

| Rotazi a răspuns:

Daca te intereseaza mai mult camera, ia-ti un aparat foto. Chiar si o "tabachera" (aparate compacte, de buzunar) tot e mai buna decat camera unui telefon.

| fluture12 a răspuns:

Nu iti strica banii pe iphone, nu merita.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic sa îl alegi pe cel cu bateria mai mare pentru ca degeaba ai tu atâtea funcții dacă trebuie sa stai numai cu el in priza. Și toată lumea știe ca iPhone-urile sunt renumite pentru bateria lor de tot rasul.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu zic sa iti de banii aia un galaxy s9 la reducere si de restul o camera profesionista. Funda?

| Mariu0699 a răspuns:

Daca vrei un telefon pentru camera, ia-ti Huawei P20 PRO fiindca are cea mai buna camera de pe piață. Te costa in jur de 2500-3000 lei
Iphone nu merita, dai prea multi bani aiurea. Si nu trebuie sa fii neaparat la moda cu cei care iau iphone.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariu0699 a răspuns (pentru alindragos322):

Ma indoiesc total ca un Samsung A8 face poze nemaipomenite cu doar 16Mp pe fata si pe spate.
Cum am zis si eu, pentru poze e cel mai bun un Huawei p20 pro, o camera pe spate 40Mp si 20Mp iar cea de pe fata are 24Mp plus ca are o baterie de 4000 de amperi si de exemplu a unui iphone 8 doar 1821 amperi (daca tot spunem ca telefoanele de la Apple au bateria oribila)
si. Nu poti spune oricum ca Apple face produse proaste. Sunt chiar bune, dar nu merita toti acei bani
(Uita-te la telefoanele cele mai bune la low cost si vezi cat de fenomenale sunt)
tin sa spun ca mi se pare ca faza cu iphone-urile e un fel de "modă" pentru ei si de asta toti vor acest tip de telefon si tampenii din astea sau ca poate or avea pretul mai mare si te face sa crezi ca e mai bun decat celelalte.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariu0699 a răspuns (pentru alindragos322):

Ma refeream ca nu e "nemaipomenita" (cel putin asta e parerea mea din cate cunosc) camera unui A8.
Doar am zis ca Huawei 20 pro este specializat in asta si ca e nasol sa cheltui pe un iphone chiar daca ar fi cele mai bune, nu e ceva greu de inteles.