| Korg_Lucian_2000 a întrebat:

tpu ce ziceti am gasit un iphone 6 plus 1200 am bani si as vrea sa il iau ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Pretul unui iPhone 6 plus la liber la Orange este intre 809 euro (pentru modelul de 16GB) si de 1029 euro (pentru modelul de 128 GB)

Nu stiu cine vrea sa te pacaleasca, dar te-as sfatui sa studiezi mai cu atentie piata inainte de a arunca banii.

4 răspunsuri:
| Korg_Lucian_2000 explică:

Scuzati 1200 euro

| Greenthrone75 a răspuns:

I-al,este foarte bun, dar depinde de memorie, daca are 16 gb mai bine iti iei un 5s cu 32 gb

| Korg_Lucian_2000 explică (pentru Greenthrone75):

Este de 128

| Greenthrone75 a răspuns (pentru Korg_Lucian_2000):

Si mai bine