| intrebcenustiu a întrebat:

Mai este bun un Iphone 11 cu sanatatea bateriei la 86%? Am gasit pe olx unul la un pret bun si as vrea sa il iau. Ce ziceti, merita? multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde și la ce preț îl dă și cât timp vrei să-l ai... dacă îl vrei pe termen mai lung, n-aș recomanda sănătatea sub 90, ori îți asumi că te duci curând să schimbi bateria. eu am iphone 11 de aproape un an și am sănătatea 98% și nu-s maniacă cu regulile de încărcat, ca să-ți faci o idee laughing

| CIaudiu a răspuns:

Da, nu vad de ce nu. Procentajul este destul de bun iar daca pe viitor face figuri, du-te la un service Apple autorizat si schimba-i bateria.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă ția plăcut și ai găsit unul la un preț rezonabil poți sa-l iei bateria este buna al meu este

Aifon )))) (glumesc) iPhone 6 plus are bateria 78 este slab dim câte am înțeles tine puți se Descarcă mereu repede dacă tine 4 ore sa zic așa nici atâta oricum nu se compară cu al tău