| AnAndrey1994 a întrebat:

Cine are telefon Allview A5 Quad, Dual SIM, White? Asi avea o intrebare! Cat va tine bateria? Eu l-am cumparat recent de black friday de pe eMAG si tine foarte putin desi e activat optiunea economisire energie! De ex il scot dimineata de la incarcat pana pe seara il folosesc in jur de 30 de minute mai mult nu si in rest sta in stand bay si totusi spre seara bateria se descarca pana la 20-30% ce este apsurd in 12-15 h! Mai ales ca in stand by ar trebui sa tina 212 de h si tinand cont ca il folosesc 30 de minute atunci macar jumate sa tina! Oare ii de vina bateria nu e buna? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| marinelamarin a răspuns:

Mai mult de o zi nu te tine mai ales daca ai multe aplicatii instalate

| AnAndrey1994 explică:

Le am inchise dar degeaba.