| anoniom a întrebat:

Cum actualizez un LG optimus black p970 de la android 2.2(froyo) la 2.3(gingerbread) utilizându-mi doar telefonul(fără calculator)

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon vine din fabrică cu Android v2.2 (Froyo) sau v2.3.4 (Gingerbread), upgradabil la v4.0 (Ice Cream Sandwich) - vezi specificaţiile la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_black_p970-3704.php

Poţi încerca să faci update "on air", din Meniul telefonului.

Toate cele bune.

| yourFanta a răspuns:

NU se poate, pentru ca trebuie sa se descarce multe fisiere si telefonul nu poate fac asta.Dor prin Lg Pc Suite.