| Gabriela11elena10balota2004 a întrebat:

Cum avtivez si eu "Date Mobile" pe Samsung Galaxy Young? Si ce inseamna hospot?

Răspuns Câştigător
| ChristianXLX a răspuns:

Trimiti mesaj la 9691 fara nimic in el si iti va da mai multe detalii, Hotspot inseamna atunci cand tu ai date si creezi un fel de wi-fi pentru cei din jur astfel incat au si ei net de la tine

1 răspuns:
| NellieLovett a răspuns:

Mergi la setari, dupa aia conexiuni, dupa aia date mobile, dupa activezi.
Hotspot=cand ai date mobile activezi un fel de wifi ca sa ai internet si pe calculator sau ca sa aiba si ceilalti de langa tine.
Funda?