| nessayaR a întrebat:

Cum pot pune muzica de pe calculator in telefon, avand si card de memorie la telefon?

10 răspunsuri:
| Boschovitz a răspuns:

Pai iti trebuie un fel de stick in care bagi cardul microSD presupun...si acel stick in calculator iti bagi melodiile pe card in rest... floare la ureche mult noroc!

| alexandruhuluta a răspuns:

Iti trebuie cablu de date care il conecteyi cu un capat la telefon si celalat la calculator si apoi faci acelasi lucru ca la un stik sau un cd!

| AlexAleex a răspuns:

Pai,este ceva numit cablu de datehappy

| Yeko_Sabin_1992 a răspuns:

Pai...depindehappy
Daca ai smartphone si nu ai cablu...te poti conecta prin bluetooth la calculator sau laptop(mai bine) si e usor dupahappyDai clock dreapta pe ce vrei sa trimiti pe telefon si dai send to...
Daca nu ai smartphone...iti trebuie cablu sau card readerhappy

| stlucian a răspuns:

Cablu de date/stick USB/cititor card memorie

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Stick USB bluetooth

Răspuns utilizator avertizat
| pastru009 a răspuns:

Buna.Conectezi cablul de date(cablul U.S.B.) intre telefon si calculator.
Funda?

| Ghost13 a răspuns:

Cu cititorul de card.

| Bogdana a răspuns:

Cu ajutorul unui bluethoot pentru calculator.Il gasesti de cumparat din magazine precum Altex, Flanco, Domo.