| MadalinaIonela97 a întrebat:

Cum pot schimba culorile la chat si sa pun alt nume la utilizatorii aplicatiei Messenger. Am Nokia Lumia 530.
Funda.

4 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Din pacate cei cu windows phone inca nu au primit update la Messenger, deci nu poti sa faci chestile astea.

| TheNigga a răspuns:

Pai intra in Fb Messenger, alege conversatia, si in dreapta sus ai un "i" incercuit, dai pe el si mai departe te descurci.

| TheNigga a răspuns:

Ai grija ca atunci cand pui "nickname-uri", schimbi culorile si schimbi emojiile, celalalt participant la conversatie va primi notificare.

| MadalinaIonela97 explică:

Nu îmi apare la conversatie un i încercuit... Oricum mersi daca îmi voi lua un telefon cu android voi stii cum sa schimb.