| Jack1 a întrebat:

Buna TPU!

Cum pot sterge un ton de ape downloadat pe un telefon LG optimus L7

1 răspuns:
| Apollo9 a răspuns:

Depinde acum unde il gasesti. Prima oara cauta printre melodii sa vazi daca gasesti tonul de apel, tap&hold (apesi si tii apasat) si iti vor aparea mai multe optiuni printre care si 'Delete'. Daca nu gasesti acolo cauta printre aplicatiile tale 'Polaris Viewer', dai acolo 'Later' si acolo trebuie sa te descurci singur printre toate folderele acelea. Nu iti pot spune unde e daca nu am telefonul in mana. big grin Succes!