| bobolina27 a întrebat:

Cum pot transfera credit de pe o cartela pe alta in reteaua cosmote?

Răspuns Câştigător
| Marmureanu_Stefan_1995 a răspuns:

Dai la *100# dupa apesi tasta 4(transfer credit) introduci numarul telefonului pe care vrei sa transferi si dupa aia iti va aparea cat credit vrei sa transferi.

4 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Trebuie sa scrii *444*valoare transfer*076xxxxxxx# asa trebuie sa faci...

| Corasonsalvaje a răspuns:

*444* valoarea creditului(poti doar 3 o data)* nr de telefon # apel happy

| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, la *444*valoare transfer*076xxxxxxx# dupa care primesti mesaj sa confirmi transferul, si dai *444*valoare transfer#, uite de exemplu vrei sa transferi 3 euro, faci asa *444*3*076000000# o sa iti zica sa confirmi transferu, dai la *444*3# si gata

| Lora12319 a răspuns:

Depinde,daca vrei sa transferi de pe frog pe cosmote sau invers.Ca daca e de pe cosmote pe cosmote e un mod iar de pe cosmote pe frog (si invers) e un alt mod de a transfera