| Chrysstian a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Sony xperia T?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

E un telefon performant - vezi specificaţiile tehnice la linkul :

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_t-4899.php

| COOLboY a răspuns:

E foarte fain telefonul, parerea mea. Singura chestie naspa e ecranul, un TFT asa de mare, naspa. In rest telefonul e the best. Camera e mare (13MPx), procesor bun (Dual-core 1, 5 Ghz Krait), versiune Android noua (4.0, viitor upgrade la 4.1)

| Strumpfi a răspuns:

Are varul meu.Se misca foarte repede, are un design foarte frumos.
Mie mi se pare ok.Ti-l recomand, in caz ca vrei sa ti-l iei!:*