| Catalinrandy a întrebat:

big grin am o problema cu telefonul... :-s am un Nokia asha 302 si cand intru pe youtube si aleg conexiune wireless mi se blocheaza la 60 %, dar cand aleg conexiune Vodafone streaming merge. Cum as putea face sa mearga si pe conexiune wireless youtube-ul fara se sa mai blocheza la 60&? Dau funda! pls

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Încearcă să faci setările de youtube pentru Nokia. Și eu am un C3 si la început nu mi-a mers deloc youtube-ul și am facut setările și acum merge.
http://www.orange.ro/....../iq/230802

3 răspunsuri:
| Ushhher a răspuns:

Sincer am avut si eu
la mine la 99% incearca de mai multe ori sa intri pe youtube si o sa vezi...

| Catalinrandy explică (pentru VirusS97):

big grin setarile sunt bune pentru Orange... problema e ca eu sunt pe Vodafone... big grin oare sa ma duc la ei la firma si ma rezolva?

| VirusS97 a răspuns (pentru Catalinrandy):

Aha pai probabil daca mergi la un shop si intrebi pe acolo s-ar putea sa te rezolve... Dar s-ar putea sa nu aiba habar despre ce vorbesti laughing am patit odata la Orange shop...
Dar poate ai noroc pe aici https://forum.vodafone.ro/t5/Nokia/Internet-pe-nokia-asha302/td-p/51570