| ioannna1234 a întrebat:

Dau funda! Am Allview A5 quad si intrebarea mea este daca exista ceva pe la setari sa schimb formatul la mesaje? Adica am fundal alb si simplu imi apar mesajele si in lateral sunt miste bari verzi si nu prea imi place! Adica daca pot schimba foematul sa am fundal o poza pe care o vreau eu si mesajele sa apara altfel, intelegeti voi

1 răspuns:
| Rotaru_Ionut_1990 a răspuns:

Incearca sa gasesti pe Magazin Play o apicatie de fundaluri si in acest fel iti vei schimba formatul la setari nu cred ca exista asa ceva sper ca te-am ajutat!happy