| Seenk a întrebat:

Am si eu un telefon Allview P5 Quad, dar cand primesc mesaje pe el nu mi se aprinde lumina de la telefon ca la alte telefoane, doar se aude soneria dar nu se si aprinde si nici in setari sau alt undeva nu gasesc cum sa schimb. Stie careva cum pot schimba sa mi se aprinde si lumina la telefon la primirea unui mesaj?

3 răspunsuri:
| Marin_Andrei_1990_RKKs a răspuns:

Reseteaza telefonul

| Seenk explică (pentru Marin_Andrei_1990_RKKs):

Nu e vorba ca nu se aprinde acum, ci ca asa e din totdeauna, doar ca vreau sa vad poate stie cineva cum pot schimba, cum pot seta telefonul ca la fiecare mesaj sa se aprinda ecranul, sa vad ca l-am primit, ca atunci cand e pe silent nu imi dau deloc seama.

| Seenk explică:

P.s.: asa e din totdeauna telefonul, nu e vreo eroare sau ceva, dar as vrea sa pot sa schimb sa mis e aprinda mesajul la primirea unui mesaj deoarece uneori nu imi dau seama cand primesc si e naspa.