| TaviComplicat a întrebat:

De cand mi-am dat upgrade la iOS 7 beta 4 la beta 5, daca setez o panorama ca fundal nu se mai roteste odata cu telefonul. Am iPhone 4S, iar in setari la fundal acolo scrie,,panoramele mele", si la poze albumul se numeste,, panorame" iar aceste albume ar trebuie sa aiba un titlu comun.

2 răspunsuri:
| Soryn2244 a răspuns:

Pai ai acolo la setaari screen motion nu stiu cum se numeste in romana n-am iphonu-l langa mine si eu il tin in engleza si dupa ce ai accesat scrie undeva invert screen sau ceva de genu si pornesti aplicatia

| TaviComplicat explică (pentru Soryn2244):

De fapt raspunsul l-am aflat mai tarziu pe net happy.
In beta 5 nu mai exista wallpaper panoramic. happy