| Nico_6399 a întrebat:

Buna dragilor! Cum fac sa pun 2 albume de ex de pe facebook private, sa apara albumul gol; de ex scrie ca sunt 5 poze dar sa nu le vada decat prietenii, ceilalti care nu ii am la prieteni sa nu vada decat albumul gol.Eu am incercat sa dau la albume in dreapta jos la bulinuta unde scrie daca vrei sa bifezi public,prieteni,doar eu, personalizat.Am bifat prieteni si dupa am intrat de pe alt cont si nu mai aparea deloc albumul.

Răspuns Câştigător
| RoIT a răspuns:

Cand adaugi pozele este acolo un buton pe care scrie public dai pe privat.
Simple.
Butonul este in zona in care scrii in stanga jos.

| Nico_6399 explică (pentru RoIT):

Dar eu am deja albumele cu poze cu tot

| Nico_6399 explică (pentru RoIT):

Am incercat cum ai spus tu si nu merge.