| deepinlovewithyou a întrebat:

De ce cand incarc o poza din telefon pe Instagram, se vede negru? Nu-mi apare deloc poza pe care am incarcat-o, se vede o imagine neagra si atat.Care ar fi cauza si cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Farazahar20 a răspuns:

Pai poate fii că tu bagi poze de rezolutie prea mare si telefonul tau nu poate vedea rezolutia aceea prea mare thinking incearca sa bagi una mai mica.

2 răspunsuri:
| deepinlovewithyou explică (pentru Farazahar20):

Am reusit pana la urma. Am schimbat rezolutia si vad ca a functionat. Mersi!

| Măties_Roxii_1998 a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Cum ai schimbat rezoluția?