| Xoniaa a întrebat:

De unde pot cumpara o husa de gel pentru Nokia Asha 311 si sa fie nou nouta big grin. Dau funda! :*

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse preţuri şi magazinele de unde poţi cumpăra la linkul :
http://www.mobiledirect.ro/......203u2.html

http://magazin.sentimente.ro/......a121786917

Toate cele bune.

| ピンク a răspuns:

Pe internet (Ebay etc.) sau ai putea sa mergi la un magazin de telefoane (Orange, Vodafone, Germanos etc.), ii arati telefonul la un asistent si il intrebi daca are husa de gel pentru modelul pe care il ai. Eu asa mi-am luat pentru Blackberry-ul meu big grin

| agirll a răspuns:

Ai putea gasi pe netbig grin

| ArekkusuKage a răspuns:

Okazii.ro gasesti cam la 15-25 ron sau la magazin in obor 25 ron xD sigur sigur big grin

| FantaZEW a răspuns:

Incearca pe okazii sau pe emag.ro sau si mai simplu du-te la mediagalaxy, altex, sau oriunde se vand telefoane happy funda puppy dog eyes?

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Da ai putea gasi pe net sau din mol este cel mai sigur cu 25 sau 24 lei bafta! funda plizz

| MaDaLyNNNNNNN a răspuns:

De la magazin

| MaXxXxXxX1000 a răspuns:

Http://www.quickmobile.ro/tocuri/toc-piele-flip-pentru-nokia-asha-311.html
de aici am luat-o si eu, poti sa dte duci si in magazinele Orange/Vodafone/cosmote se gaseste si acolo, da-mi Funda daca am zis bine