| Madutzza98 a întrebat:

exista vreo aplicatie care sa o descărc pe telefonul iubitului meu si sa am acces la toate apelurile lui? Adică cand suna el pe cineva sa primesc o alarma pe telefonul meu si sa ascult convorbirea în timp real?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai simplu va desparatiti ca asta numai relatie nu e... e doar nesimtiri si lipsa totala de orice incredere

| johnnny123 a răspuns:

Da, aplicația se numește "Dă-mi papucii 2.0". Pentru că asta ți-ar face prietenul când ar afla că-i asculți convorbirile.

Nu, din fericire nu există această aplicație pentru că ar constitui o grava violare a intimității unei persoane.

Răspuns utilizator avertizat