| GeorgianaDragus a întrebat:

BUna TPU. Imi doresc foarte mult un iphone iar banii necesari nu pot sa ii strang decat in 10 luni, si vreau sa imi iau modelul iphone 4s. Credeti ca 4s se va demoda pana atunci?

2 răspunsuri:
| junk1sta a răspuns:

Tocmai a aparut Iphone 5s, deci...cam da. Strange banii aia in cat timp poti si cauta la momentul respectiv telefoenele bune. Iti garantez ca o sa apara o gramada mult mai performante decat 4s si probabil chiar mai ieftine.

| lexick a răspuns:

In inca 10 luni va aparea Iphone 6 deci nu merita sa strangi bani cu dintii, e ca si cum acum ai avea iphone 3G..demodat.
Nu mai exista termenul de ultima tehnologie. Acum tehnologia se schimba foarte rapid. Azi ai ultima chestia, peste 1 luna esti invechit. Nu merita sa investesti in tehnologie decat daca esti super bogat si nu ai ce face cu banii.