| superpowergirl a întrebat:

Cum pot sa strang bani necesari pentru un iphone5 c pana la Craciun

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prea scurt timpul.Scrie-i lui Mos Craciun. Poate isi face mila si iti pune unul sub brad.

| Reyskate99 a răspuns:

Cam greu, din colindat, munca, parinti...

| cupydo0n a răspuns:

Te-ai gandit cam tarziu.
Daca gasesti o metoda sa faci 50 de euro pe zi poate prinzi sa iti iei unu pana la anul.
Daca reusesti da si mie un pont poate imi cumpar si eu unul.
Mai bine lasa-l pe la Pasti pana atunci poaet strangi destui, nu cred ca reusesti sa strangi destui bani pana de craciun decat daca dai in cap.

O zi buna.

| superpowergirl explică:

Mos craciun nu exista

| superpowergirl explică:

Am 10 ani

| superpowergirl explică:

Bine nu nu am 10 ani ci 20 dar ma dadeam mai mica

| FrancyMary a răspuns:

Pai este cam greu, dar poți sa ii trimite o scrisoare lui Mos Crăciun. happy

| laluta a răspuns:

Munces-te!

| AlinaMoore a răspuns:

Daca strangi destui bani din colinat si mai si economisesti banii pe care tii dau parinti poate strangi ceva, dar totusi timpul e farte scurt. Oricum multa bafta!