| crazyylove a întrebat:

imi puteti spune si mie cum pot afla cine ma suna cu necunoscut? adica am cautat pe multe site-uri dar nu stiu de unde adica cum sa imi fac cont VOIP am nevoie urgenta deoarece noaptea primesc apele de la nr necunoscute si chiar as vrea sa stiu cine ma suna, funda

3 răspunsuri:
| Crocodilul01 a răspuns:

Suni la reprezentanta! Orange/Cosmote etc! Si te ajuta ei.

| WH a răspuns:

Sunt multe aplicatii dar nici una nu am gasit sa mearga. Singura optiune e sa te duci la Reprezentanta. Daca esti pe abonament e mai simplu, daca esti pe cartela mi se pare ca trebuie sa platesti pentru a scoate desfasuratorul apelurilor.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In prezent nu exista posibilitatea blocarii din retea a unui numar care va apeleaza, iar informatiile cu privire la utilizatorii nostri sunt confidentiale.
Unele modele de telefoane permit o setare de restrictionare a unui apel, la nivelul functiilor telefonului utilizat sau prin intermediul unor aplicatii de tipul blacklist.

O zi buna,
Orange Helper