| Crazygirl_5790 a întrebat:

Buna TPU happy

Am si eu o problema.
Am o cartela de cosmote si primesc apeluri cu numar necunoscut noaptea tarziu amenintari jigniri etc.
As vrea sa stiu cum as putea afla numarul de pe care sunt sunata... daca ma duc la un sediu cosmote si cer desfasuratorul pot afla ce numar ma suna cu ascuns avand in vedere ca nu am abonament?
Scuze de categorie dar este cea mai vizualizatabig grin

Răspuns Câştigător
| camesita25 a răspuns:

Nu o sa-ti spuna nimic cei de la cosmote, am patit si eu la fel si nu am rezolvat nimic, inca sunt sunata dar nu mai raspund.

1 răspuns:
| DxSmekerDx a răspuns:

NU SUNT SIGUR dar cred ca te poti duce la ce de la cosmote si ei iti pot baga un program care sa nu mai apara " necunoscut " si sa apara numarul celui care te suna...