| mazzylazzy a întrebat:

Buna mi-am facut cont pe acest site acum 3 zile si sunt cam noua aici, de acea imi puteti spune va rog cum pot da o funda, pentru un raspuns? deoarece am promis o funda unui membru pentru un raspuns care mi-a fost de mare ajutor, si nu as vrea sa il dezamagesc...va rog... daca voi afla cum sa dau o funda raspunsul care ma ajutat va primi unawinking

Răspuns Câştigător
| Hope_9316 a răspuns:

Bine ai venit printre noi!:-)
E simplu:in dreptul fiecarui raspuns pe care l-ai dat se afla simbolul unei fundite, nu foarte bine iesit in evidenta. Acest semn se afla in dreptul tuturor raspunsurilor. Dupa ce te hotarasti asupra raspunsului castigator, apesi pur si simplu fundita respectiva.
Sper ca ti-am fost de folos!big hug
Un an nou fericit!
Kisseskiss

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Du'te in partea stanga si vezi ca o sa apara o fundita in partea membrului. Dai clic pe ea, si o sa'i dai funda.

| SummerSmile97 a răspuns:

Bun venit pe TPU! happyhappy
Pentru a da o funda trebuie sa alegi raspunsul pe care il consideri tu cel mai bun. Dupa ce ai ales in dreapta jos langa raspunsul pe care il crezi tu cel mai bun este o fundita in alb si negru iar sub ea scrie "Declara raspunsul castigator" apoi iti va aparea o casuta si dai pe butonul OK...

Mult succes in continuare!winking
Raaaalucaaaaa :-x

| Mariaa20 a răspuns:

Cand pui o intrebare si un membru iti raspunde in partea dreapta jos este o fundita gri. dai click pe ea si inseamna ca ai ales castigatorul. iar funda se va face portocalie.

| denisacosmina98 a răspuns:

În dreptul fiecărui răspuns apare câte o fundiţă gri şi (la răspunsul care consideri tu că te-a ajutat cel mai mult) dai click pe ea din dreptul răspunsului. Apoi te întreabă ceva de genul "Sigur vrei să declari răspunsul câştigător?" iar tu apeşi pe "Da".
Baftă!

| Satan13 a răspuns:

In dreapta a ceia ce-ti scriu eu va aparea o funda. Dai clik pe ea si asta e tot.

| Springflower2020 a răspuns:

In dreptul raspunsului dat de membru X vezi ce exista o fundita gri, mai putin vizibila unde scrie,, Alege raspunsul castigator''. Da click pe funda. Dupa ce vei face acest lucru, iti va aparea intrebarea,, Esti sigura ca vrei sa declari raspunsul castigator?'' si o casuta in care scrie,, ok''Da click pe ok si funda va deveni galbena. Astfel acorzi o funda.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Acolo unde o dat el raspunsu arata raporteaza cu rosu poate in unele cazuri nu arata si in drept cu raspunsu lui ii asa pe alb nu se vede in stanga compului arata o fundita pe alb si dai pe ea
sper ca ai intelessrolling on the floor

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pai in dreapta langa raspuns scrie declara raspunsul castigator happy
dai acolo si gata happy

| mazzylazzy explică:

Buna multumesc pentru toate raspunsurile voastre, dar deja am ales raspunsul castigator, dar pentru voi am cate un votwinkingkiss

| WooDeeMe a răspuns:

Bună!
Funda este răspunsul câștigător pe care vrei să-l alegi...
Spre exemplu apeși în dreptul răspunsului care îl consideri câștigător butonul,, alege răspuns câștogător"
P. S. Fundă? Doar să-l pui în aplicarewinking

| Noname69 a răspuns:

Pai in dreapta raspunsului e o fundita sub care scrie "Declara raspunsul castigator" dai click pe ea si o sa-ti apara ceva sa dai ok.

Funda?batting eyelashes

| alexwars a răspuns:

La margine in dreapta raspunsului este un semn cu o panglica... daca te duci cu mouseul pe ea sub aceasta va scrie „raspunsul castygator"dai clik si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la intrebarea ta si la raspunsul la care vrei sai dai funda jos in dreapta sub raporteaza va aparea o funda mare si dai clik pe eawinking funda :X?

| Pufuleatza_2014 a răspuns:

Uita-te la raspunsul care l-ai primit dupa aceea uitate in dreapta raspunsului este o funda. dai clik pe ia si gata.)) funda?