| anonim_4396 a întrebat:

SAlut! cine imi poate spune si mie ce este callromania si as vrea sa stiu daca pot afla numerele celor care ma suna cu necunoscut?

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Este un serviciu VOIP (voice over IP) cu care poti sa suni in diferite tari (dar in special in Romania) la preturi destul de bune.

Din cate stiu eu, nu se poate afla numarul unei persoane care suna cu numar necunoscut.

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Merci. eu credeam ca e ceva gen voceonline.romteleocom, pacat ca nu mai e.

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, este ceva in genul ala (iti dau si un numar virtual). Este tot SIP.

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Da, da la la voceonline... puteai sa afli cine te suna cu necunoscut (am avut cont mai demult si am uitat de el)

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

A, intrebai daca la callromania se poate, nu in general. Nu stiu, nu m-a sunat nimeni cu numar necunoscut, probabil conteaza cum este configurat serverul lor. Eventual da-le un e-mail si vezi.