| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot afla numarul NECUNOSCUT (#31#) pe care ma suna? Fiind vorba de telefonie mobila nu de matematica.

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Pe factura detaliata iti apar doar apelurile pe care le-ai facut!

| RobertMoon a răspuns:

Nu ma ajuta raspunsurile astea vreau un cod sa-l bag un telefon ca sa apara #31# si apoi nr.

| Timee೩ a răspuns:

Pai suni la reteaua pe care esti tu si intrebi
cine m-a sunat ultima oara?
Sau poti sa suni la centrala si sa intrebi tot asa
Fundaa?

| n13 a răspuns:

Daca esti pe abonament e ff simplu suni la relatzi cu clientii si cer nr. sau ii ceri factura detailata cu toata nr... daca nu esti pe abonament poti uita