| Marijuanna69 a întrebat:

happy
In luna decembrie mi-am luat un Samsung galaxy s3 mini. A mers bine in primele zile, dar apoi se misca din ce in ce mai greu...
Inainte de acest Samsung am avut iphone 4 si se misca foarte bine! Acum doresc sa imi iau iphone 5c, dar multa lume ma sfatuieste sa imi iau Samsung galaxy s4...
Nu prea ma pricep la telefoane, imi puteti spune care dintre acestea este mai bun?
Va multumesc happy

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu am un Samsung Galaxy S4 și sunt foarte mulțumită de el. Deși am instalat multe aplicații, se mișcă foarte bine. Face imagini de calitate, jocurile nu se blochează, este și elegant, mai ales dacă îți iei varianta White.
Personal nu sunt fană înrăită Iphone dar am avut 5-ul.
Sincer îmi place mai mult Galaxy-ul.
Deci dacă vrei să îți schimbi telefonul, eu ți-as recomanda un Samsung S4 sau chiar S5. Depinde de bugetul tău.
Și apropo de S3-ul Mini, CRED, nu sunt sigură, dar cred că se mișcă greu fiindcă ai multe aplicații sau imagini pe el. Încearcă să mai ștergi sau mergi la un specialist de la Orange, Vodafone sau Cosmote să ceri o părere.

O seară plăcută.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_2493.php

Toate cele bune.