| Blondiii67 a întrebat:

Intrebarea mea este: cum pot citi de pe telefon o carte in romana? De exemplu: Pretty little liars. Am descarcat mostra de pe magazin play si am deschis-o intr-o aplicatie de carti dar este in engleza..Cum pot citi cartea sau alte carti in romana? Mentionez ca am un Samsung galaxy ace S5830.batting eyelashes Ofer funda!

1 răspuns:
| Admunssen a răspuns:

Telefonul poate fi in limba romana, dar degeaba daca aplicatia nu "stie" limba romana.