| BeSmart17 a întrebat:

Buna TPU.m.a sunat un nr cu 0266 din harghita.am raspuns si se auzea un sunet de parca a inchis dar nu a inchis..eu am inchis repede.ce poate sa faca acest nr?

6 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

Nimic.De ce nu ai comunicat numărul întreg?

| untu a răspuns:

Nu e cumva e numarul de telefon 0266207177?

| Maelis a răspuns:

Nu are ce sa iti facă. Poate a fost vreun copil pus pe glume sau cineva a greșit numărul. Nu ai de ce sa iti faci griji, cei din Harghita sunt oameni ca și noi. Nimeni nu îți poate face nimic ori telefon, poate când ai răspuns si-a dat seama ca a greșit. Înțeleg ca ești puțin speriata dar chiar nu ai de ce sa iti faci griji, trebuie sa te liniștești sa inspiri adânc și sa iti readuci aminte ca nu ai cum sa pățești nici un rău. A fost doar un apel...

| Crisstinayy12 a răspuns:

Poți bloca numărul că sa te asiguri că nu o sa îți facă nimic, sau hartuire. Îmi poți spune ce telefon ai si/sau ce Android sau iOs

| BeSmart17 explică (pentru Crisstinayy12):

Am j5

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru BeSmart17):

Ok o să mă uit mai târziu peste o ora vine prietena la mine care are J5 și să văd cum se blochează acel contact. La mine trebuie să ți apăsat penel și dai la lista neagră, dar poate sa mai zică și blocare