| Ellzzz a întrebat:

Hei TPU.
Ma uitam linistita pe Youtube la un videoclip,si dintr-o data,se blocheaza ecranul,mouse-ul,tot, iar in boxe se auzea un sunet ciudat. I am dat restart pc ului iar monitorul era negru. L am inchis de tot, iar blackscreenul persista. Ma gandesc ca poate fi un virus? help me pls

2 răspunsuri:
| AlexanderHamilton a răspuns:

Ti s-a bulit placa video.

| Ovidiu192837465 a răspuns:

Si mie mi s-a ars Hardiskul (HDD-ul) dar din motivul ca i-am dat un "pumn" nu foarte tare dar i-am dat

Probabil Hardiskul (HDD) a fost suprasolicitat si s-a ars. Asta ar fi unul dintre motive. Al doilea ar fi ca nu l-ai inchis de mult timp si s-a supraincalzit si boom, pa Hardisk happy.

Stiu ca nu este cel mai bun raspuns, dar sper ca te-am ajutat happy