| George_8501 a întrebat:

Azi de dimineata m-a sunat un numar de Vodafone si cand am raspuns nu vorbea nimeni, dupa aceea am inchis si am sunat la acelasi numar si spunea ca numarul este format incorect, mai spre seara am sunat din nou nu se auzea nici un sunet ca si cum ar suna si deodata raspunde o voce de barbat si spune, Buna seara orele de vorbit au trecut, va rugam sa reveniti! Se poate ca un robot sa raspunda direct fara ca telefonul sa sunee?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil era un numar de al lor si sunau pentru promotii. Asa fac suna la 10 numere odata si vb cu primul care raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa fii fost de la puscarie

| Iwao a răspuns:

Ai fost redirectionat pe mesageria vocala, vocea era/este mesajul de intampinare al proprietarului dupa care poti lasa mesajul.Cand esti sunat din strainatate nu apare numarul apelantului, apare unul nealocat din retea si la apelare "numarul este format incorect".