| vasyyyyyy a întrebat:

Am galaxy s4 din ianuarie. Si aseara cand vorbeam la telefon s-a inchis singur si cand am sunat inapoi acea persoana, nu o mai auzeam si nici ea nu ma auzea. am sunat la alte 3 numere si acelasi lucru: nici eu, nici el nu ma auzea...care poate fi problema? Alta solutie pana la a merge la service, daca se poate. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| SintSmekerulTpu a răspuns:

S-a ars placa de sunet, Dul la un service dar te va costa in jur de 300 lei Funda?

| nyko98765 a răspuns:

Pai nu rea ar fi alta solutie adica problema pe care o ai tu de nu il auzi e ca ai difuzorul stricat si nu te aude el pentru ca ai microfonul stricat deci ori il duci la service oricumperi altul.