| AestheticPerf a întrebat:

Merita cumparat Iphone XR in 2020, poate mai degraba chiar in 2021?

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Dacă aștepți, sigur apar alte modele, după le vei dori pe respectivele, și tot așa.
Cel mai bine, verifici punctele pro și contra pentru acel telefon. Cu siguranță nu ai nevoie de tot ce oferă acel telefon mobil.
În suma respectivă de bani (3000 lei) cât este acum, poți să îți cumperi un telefon de top, din prezent.

Prețul lui iPhone XR nu va scădea sub 2200 lei nici în 2021.

Îți recomand acest telefon:
https://www.pcgarage.ro/......hire-blue/
Este la fel de bun ca acel iPhone XR, în unele zone cu plus, în altele cu minus dar este la jumătate de preț.

| AestheticPerf explică (pentru SilviaDulcik):

Il iau de pe OLX sau de la amanet cu intre 1800-2200 de lei si de asta intreb. Dar mersi.

| Feitan a răspuns:

Nu sunt hater Apple, dar nu merita sa il cumperi nici cand a aparut happy

| ioan452 a răspuns:

Salut, da merita, eu îl dețin și is foarte mulțumit de el. Camera face niște poze super. Bateria tine și 2 zile dacă îl folosești normal. Difuzoarele se aud destul de tare. Procesor bun. Recomand

| JicaContra a răspuns:

IPhone e o idee proasta in general
pentru ca platesti o tona firma lu' peste, dar mai ales pentru ca mananci rahat de la firma lu' peste numita Apple care e de rahat

sa nu uitam ca, ani buni de zile, pe iOS (telefoane si tablete Apple) nu mergea decat 15% din Youtube pentru ca, god dam MF Apple nu iti dadeau voie angry

SIKTIR SI LA MAI MARE, APPLE!

| Digikey a răspuns (pentru JicaContra):

Zise vulpea de struguri ca sunt acri.
Am de la Apple cateva telefoane cateva laptopuri si o tableta.Sunt produse excelente.Tu fiind doar un jica contra plictisit si ignorant este evident ca bati campii.