| TheNone a întrebat:

merita sa -mi cumpar Samsung Galaxy S3?

6 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Da,e ok telefonul

| Marius1789 a răspuns:

Deci acel telefon este foarte bun. Dar este cam vechi (a apărut S6 Edge). S-a putea să nu îl găsești nou. (Eu am S6 Edge)

| SHINeeTaemin a răspuns:

Desigur ca merita, eu am S3

| WalleWalls a răspuns:

Da,nmai sa nu-l scapi pe jos, ca se face praf.

| Anonimul3000 a răspuns:

Da,e super telefonul! Dar din punctul meu de vedere de la S4 in sus(S5, S6) nu merita.Mie imi par mai mult a fi fite.Mai multi bani pentru nu cine stie ce upgradeuri.Dar S3 e perfect!

| Chipset a răspuns:

Categoric nu merita. O sa ai parte de lag si de blocari. Nu asculta parerea tuturor postacilor, ca astia il folosesc doar pentru facebook (probabil).
Mai asteapta putin si cu banii de S3 iti iei Motorola Moto G 3rd gen. Cu 2gb ram, sd410.