| Legenda98 a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar un Samsung Galaxy ace s5830?
funda

3 răspunsuri:
| atomescu a răspuns:

Salut,

Uite ce am facut eu. Am cautat pe internet informatii despre acest telefon, m-am uitat la specificatii, la pret si la parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/1jqgzOC si e un telefon ok de care lumea se declara multumita.

Vezi ca il gasesti la un pret promotional in aceasta perioada!

| Andreibobo a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda acest telefon pentru ca bateria tine maxim 4 zile si jumatate de zi daca vorbesti, te joci, asculti muzica etc. Daca iti permite bugetul ti-as recomanda E-boda eruption V200 sau Nokia Lumia 520.

| Legenda98 explică (pentru Andreibobo):

4 zile e foartre mult, nu-mi place Nokia lumea.
vreau ceva android