| paduraru01 a întrebat:

Ce telefon ar merita sa imi cumpar dintre Samsung galaxy j3 si Samsung galaxy j5?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ambele modele sunt din aceeasi ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt slabe, abia versiunea 2016 de la J5 are 4G, acumulator de 3000 și 2 Gb de RAM, dar procesorul tot quadcore este, deci raportul calitate preț e slab. Abia J7 (2016) are octacore.

| Alina2017 a răspuns:

Dintre cele doua telefoane eu iti recomand J5. Dar am vazut ca la RDS este la reducere J7 si e mult mai bun. Eu unu as face un efort si l-as cumpara decat sa dau bani pe un J3 sau J5. Acum depinde de tine ce alegi.

| MaryDM a răspuns:

Buna eu am j5 si ma impac foarte bine cu el.Mi se pare ca diferenta dintre ele este ca j5 are ecranul si camera mai mare decat la j3.