| anndrada98 a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat de curand un Samsung galaxy ace la fleur.Intrebarea mea este cum pot muta elementele din meniu ( ele sunt asezate dupa nume si dupa fiecare aplicatie instalata pozitia lor se modifica si e enervant ) am apasat pe ele dar mi le puneau in ecranul principal si acolo nu imi trebuie si jos imi apare eliminare dar la meniu nu ma lasa sa le mut crying Funda plizzz help meee :***

Răspuns Câştigător
| mFlavius a răspuns:

Instaleaza aplicatia GO Launcher EX si de acolo cred ca te descurci daca stii limba engleza :-)