| Illuminatus a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Allview A4all cu android 2.3.6 pe el,mi-am descarcat ceva jocuri,am scanat telefonul si nu are virusi, dar cand intru in ecranul de start al telefonului trebuie sa astept 30 secunde sa apara aplicatiile si bara de meniu. Explicatie? sad

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Explicatie: scoate panarama aia de antivirus. Telefonula re putin ram. Cand intrii in jocuri, el inchide automat aplcatiile pe care nu le foloseste. IAr tu cand inchzii jocul, e trebuie sa redeschida aplciatiile inchise. Si astepti 30 secunde deoarece una din aplicatiile inchise e chiar lansatorul, adica cel care zici tu, ca iti arata aplicatiile.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone categoric

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru Illuminatus):

Ba se poate, dar mai greu... (iti anuleaza garantia teoretic. cauta pe net: root Allview a4all).