| Lalla749 a întrebat:

Mi-am incarcat telefonul cu 4 euro de pe calculator, dar acum nu stiu cum sa imi creez optiunea. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai sunt optiuni cu 4 euro. incerca totusi sa suni la *100# si apoi in ramura OPTIUNI alegi optiunea care ti se potriveste. Daca exista una cu 4 euro o faci pe aceea.Totul este sa raspunzi prin cifra corespunzatoare otpiunii.De exemplu dupa ce ai sunat la numarul care l-am scris, raspunzi cu cifra 6 sau ce cifra are ramura OPTIUNI.Mai departe raspunzi la fel, cu cifra corespunzatoare, care doresti sa continui.