| anduta1999 a întrebat:

Mi-am luat un telefon Huawei g6600 happy Vreau pareri despre el cat mai multe :* Va iubeeeesc :*:** Fundita si voturi va asteapta! Pupici

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
http://goo.gl/I9ml1
Îmi place aspectul, e un gen de telefon fără atâtea funcții speciale și asta face ca bateria să dureze mai mult decât unul deștept (Smartphone).
Întotdeauna e cel mai bine să iei un telefon care să aibă funcțiile care te interesează cel mai mult, specificațiile apoi interfața ca apoi să nu fii dezamăgită de el.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Odata ce l-ai cumparat, iar din intrebare se vede ca esti foarte incantata si bucuroasa, atunci nu ramane decat sa te bucuri de el.
- Si pentru inceput e un telefon foarte bun.

| alexs99 a răspuns:

Este un telefon destul de bun, dar pe care nu poti instala jocuri sau aplicatii performante.

| zBogDDy a răspuns:

Are camera de 2M 1600x1200p
Are functii:-MP4
-Radio F-Video
-Harti Google
-Reportofon
Slot card de memorie:microSD (TransFlash), suporta maxim 16Gb
-Tastatura Full QWERTY
Anul aparitei:2009-11-29
Dual SIM:Nu
Dimensiuni:112.5 x 60.5 x 11.5 mm
Greutate:102 g
Bluetoothbig grina, v2.1 cu A2DP (stereo)
TFT touchscreen, 156K culori
Durata standby:800 ore
Durata convorbiri:6 ore 20 min
Poate fi decodat
Funda?big grin