| eugaby7979 a întrebat:

Buna TPU mi-am spart sticla la telefon (l-am scapat ) telefonul se numeste E-boda rainbow v40, merge taciu la el merge tot numai ca ii sticla sparta o pot inlocui daca da car cat m-ar costa, funda big grin

6 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Normal că poţi, du-te la un centru GSM, preţul variază în funcţie de stoc.

| IonutGaby a răspuns:

Normal ca poti, du-te la un centru special pentru telefoane.Te costa 100-150 de lei(depinde ce pret ai ei)

| Alex299 a răspuns:

100-150 lei

| vlad11222343 a răspuns:

Depinde de cate sunt pe stoc maxim 150, 200 lei mai bine ia de unde stii ca sunt mai bune

| Gyo5 a răspuns:

Maxim 200 lei

| eugaby7979 explică:

Niste prieteni imi spun ca ma va costa pana in 30 lei si voi 100-150 chiar si 200 si eu am dat pe el 430 lei