| MajorKing a întrebat:

mi-am spart touchscreen -ul si vream sa-mi dau comanda de unul nou doar ca am vazut ca la unele oferte scria ca da bonus adeziv, la ce foloseste si daca imi dau comanda mai trebuie ceva la touch? funda

1 răspuns:
| NoName05291 a răspuns:

Nu iti trebuie adeziv ca doar nu il lipesti singurlaughing si eu mi-am spart touch-ul si mi-am comandat decat ecranul, la el trebuind sa fie atasate niste fire. Am mers la Sony si gata, s-a rezolvat. m-a costat in total(ecran plus costul reparatiei)150 lei