| DeDe11 a întrebat:

Buna TPU... mi s-a stricat telefonul telefonul care l-am stricat era Nokia c3.
Asi vrea sa imi cumpar unul nou ce telefon imi recomandati?
Care ar fi mai... nu stiu mai puternic cu memorie buna?

Răspuns Câştigător
| ghorghe123 a răspuns:

Iti recomad Nokia E63 am eu si e foarte bun are memorie buna! E perfect tot cu tastatura qwerti!

2 răspunsuri:
| Girl6598 a răspuns:

Pai daca esti fata ti-as recomanda un Samsung LE Fleour iar daca esti baiat nu stiu... daca esti singur/a la parinti un Samsung galaxy 2, 3 un Nokia
... nu stiu! fundita? :*happyworried

| Mihaitzu_Mitza_1993 a răspuns:

Eu ti-asi recomanda Samsung galaxy mini 2... de ala am si eu si este foarte rezisten si bun! :d