| PisicutzaTa a întrebat:

As vrea sa cumpar un cablu de date pentru telefonul meu, dar nu stiu care e cel mai potrivit! Am un telefon Nokia Asha 302 si as vrea sa cumpar cablul de date potrivit pentru el! Daca se poate sa imi recomandati cateva cabluri potrivite!

Răspuns Câştigător
| SirGilbert a răspuns:

Cand o sa-l cumperi, asigura-te ca are mufele ca si cablul asta -> http://www.google.ro/......tp?/search

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Nu exista un "cablu potrivit" pentru telefonul tau, pur si simplu cumpara-ti un cablu de date pentru Nokia care sa aiba mufa ca al tau si o sa-ti mearga.