| Lolitaaa a întrebat:

am si eu o problema... mi s-a stricat telefonul. aveam un nokia n8 pe care mi l'am cumparat acum vreo luna. as vrea ca acum sa imi cumpar un telefon simplu, fara clapeta sau sina, cu tastatura normala.nu vreau sa il cumpar la abonament.imi puteti spune cam cat costa va rog?

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Lolita,
depinde in ce pret te poti incadra. Sunt telefoane OK cu tastatura normala, sunt telefoane foarte destepte dar si foarte slabe.
Aici ai o lista cu cele mai vandute telefoane fara tastatura culisanta, fara ecran tactil si fara tastatura qwerty: http://goo.gl/Tt0Kj
Succes;)