| Helvete a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou, dar nu prea stiu de care sa imi iau. As vrea un Nokia, fara clapa sau sine, cu camera foto buna, mp3, card de memorie si sa nu fie foarte scump. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Nokia 5230 fara nici un fel de ezitare!

7 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Nokia 5800

| Pinkyx a răspuns:

Nokia 6300

| amandina_9414 a răspuns:

Www.evomag.ro
ai de unde alege...

| Me23 Tia a răspuns:

Iti recomand un htc touch diamondhappy. e mai scump dar e super bunbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul cu patru operatii. poti vorbi, bate cuie, face sex, si da si glue.mai xulescule. daca e telefon, trebuie doar sa vorbesti si sa asculti.de fapt tu vrei un robot multifunctional.trebuie sa mai astepti.nu prea mult ca vad ca merge repede.al meu are doar manivela pentru sonerie undita, cutit, si cheie de desfacut berea.cu memoria sta prost tare. uita tot.nu tine minte nimic.