| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi ziceti daca se merita sa cumperi telefonul Allview p6Life? Daca detineti acest telefon va rog sa il descrieti!

10 răspunsuri:
| Catalin5000 a răspuns:

Il am de 4 ani ii foarte bun dar daca vrei sa te joci mult pe el nu il recomand deoarece mie mi s-a ars de 2 ori din cauza ca s-a incalzit prea tare

| laramistigan27 a răspuns:

Eu nu-l am pasta,da' il are un coleg din clasa,arata tare,plat, subtire si cu ecran maaare, da' alea de la Allview nu sunt asa bune, se strica repede.
Mai bine ia-ti Alpha galaxy de la Samsung ca din ala am si eu, a iesit curand pe piata neagra si e super mescher happy

| Alexuuu21213 a răspuns:

Eu unul sunt multumit de el. Il am de o saptamana si consider ca este un telefon bun. Procesorul este bun, la fel ca si restul specificatiilor. In jocuri merge bine. Depinde de alegerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru laramistigan27):

Nu imi permit asa ceva ii 20 de mil. rolling on the floor)

| fl0rin12 a răspuns:

Vrei sa il iei de la digi mai bine ia ti Lenovo cu 120 de lei e mai bun procesorul si ramul

| notefree a răspuns:

Este bun bun daca nai pretenti mari.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model este unul destul de performant şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice de la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Îl poţi cumpăra de la linkul oficial :
http://allview.ro/shop/p6-life.html

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alexuuu21213):

Are lag? camera cum face poze/filmeaza? si app bateria cat tine la o utilizare continua?

| fl0rin12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mult de 5 ore nu te tine bateri o sa ai lag pe jocuri dupa ceva timp

| Alexuuu21213 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lag in jocuri... nu prea, Poze bune la lumina, bateria... daca nu o sacai tine o zi.